TANEC

O NAŠÍ ŠKOLE


O NAŠÍ ŠKOLE

 Taneční škola má širokou nabídku tanečních a pohybových kroužků, tanečního klubu, latiny pro ženy, kurz párového tance, svatebního tance, vystoupení na plesy nebo firemní akce...
Vedoucí klubu, trenér

Denisa Galandžárová

Profesionální tanečnice, která má spoustu tanečních úspěchů v latinsko-amerických tancích. Vyhrála mistrovství České republiky, účastnila se nejprestižnějších světových soutěží, jako je například mistrovství Evropy v Moskvě, Stuttgartu a mistrovství na Mallorcce. Tanci se věnuje od dětství. Díky tvrdé práci a vytrvalosti získala spoustu zkušeností a praxe, které by rada předala dál sportovním tanečním párům, dětem i dospělým.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků a klubu, vedoucí klubu Great dance, taneční kurzy pro dospělé (2017 - 2022)

taneční kurzy latiny pro ženy


SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Dvojnásobná mistrýně ČR v latinsko-amerických tancích

 

infogreatdance@gmail.com

Trenér

Natálie Pánková

Natálka se tanci věnuje od 4 let. Prošla styly latinsko-amerických tanců a standartních. Nyní se aktivně věnuje latinsko-americkým tancům.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

účastnice mistovství ČR


infogreatdance@gmail.com

Trenér

Veronika Galandžárová

Veronika se tanci věnuje od 4 let ve folklorním souboru Slezanek. Prošla několika styly tanců: orientalní, moderní tance, základy latinsko-amerických tanců. Nyní se aktivně věnuje folklorním tancům v Českém Těšíně, s kterými se účastní spousty zahraničních festivalů v Portoriku, Litvě, Polsku, Slovensku.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků, mažoretek, dětského souboru Slezanek 

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

účastnice zahraničních festivalů

infogreatdance@gmail.com


Trenér

Ondřej Čečotka

Ondra začínal v tanečním a pohybovém kroužku poté začal docházet do tanečního klubu a jezdit na soutěže. Tanci se věnuje od 10 let. Nyní se aktivně věnuje soutěžím v latinsko-americký tancích.

ZKUŠENOSTI

trenér soukromých lekcí

trenér tanečních kurzů infogreatdance@gmail.com

Trenér

Robin Lipowski

Robin se tanci věnuje od 8 let. Prošel styly latinsko-amerických tanců a standartních tanců. Nyní se aktivně věnuje latinsko-americkým tancům.

ZKUŠENOSTI

trenér soukromých lekcí

trenér společenských kurzů


SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

účastník mistovství ČR


TANEC