TANEC PRO RADOST


O NAŠÍ ŠKOLE

 Taneční škola má širokou nabídku tanečních a pohybových kroužků, tanečního klubu, latiny pro ženy, svatebního tance, vystoupení na plesy nebo firemní akce...
Vedoucí klubu, trenér

Denisa Galandžárová

Profesionální tanečnice, která má spoustu tanečních úspěchů v latinsko amerických tancích. Vyhrála mistrovství České republiky, účastnila se nejprestižnějších světových soutěží, jako je například mistrovství Evropy v Moskvě, Stuttgartu a mistrovství na Mallorcce. Tanci se věnuje od dětství. Díky tvrdé práci a vytrvalosti získala spoustu zkušeností a praxe, které by rada předala dál sportovním tanečním párům, dětem i dospělým.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků a klubu, vedoucí klubu Great dance, taneční kurzy pro dospělé (2017 - 2022)

taneční kurzy latiny pro ženy


SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Dvojnásobná mistrýně ČR v latinsko-amerických tancích 

infogreatdance@gmail.com

Trenér

Natálie Pánková

Natálka se tanci věnuje od 4 let. Prošla několika styly latinsko-amerických tanců, standartních. Nyní se aktivně věnuje latinsko-americkým tancům.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

účastnice mistrovství ČRinfogreatdance@gmail.com

Trenér

Veronika Galandžárová

Veronika se tanci věnuje od 4 let ve folklorním souboru Slezanek. Prošla několika styly tanců: orientalní, moderní tance, základy latinsko-amerických tanců. Nyní se aktivně věnuje folklorním tancům v Českém Těšíně, s kterými se účastní spousty zahraničních festivalů v Portoriku, Litvě, Polsku, Slovensku.

ZKUŠENOSTI

trenérka kroužků, mažoretek, dětského souboru Slezanek 

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

účastnice zahraničních festivalů

infogreatdance@gmail.com